Pravidelnou údržbou k nižším nákladům

Termoizolační barvy

Termoizolační barvy, resp. nátěry jsou speciální barvy , které odráží a současně pohlcují teplo. Jejich základní vlastností je snižování nákladů na vytápění a klimatizaci. V nabídce máme dva základní typy :

Termoizolační nátěr na bázi povrchově síťované disperze  - ACTIN THERMO UNIVERZAL ,  určený pro exteriér. Nátěr má identické vlastnosti jako fasádní barva ACTIN F , tzn. , že je vysoce pružný v širokém rozsahu teplot od +60°C do -20°C , schopný překlenout trhlinky , tam kde to běžná disperzní barva nedokáže. Oproti flexibilní barvě ACTIN F však díky svým termoizolačním vlastnostem snižuje náklady na vytápění a klimatizaci.

ACTIN THERMO UNIVERZAL poskytuje mimořádnou ochranu vůči povětrnostním podmínkám a znečištění a má rovněž zvýšenou ochranu proti plísním a řasám. Je ideálním řešením na sanaci betonu, betonových panelů a zateplovacích systémů . Je vhodný i jako UV-ochranný nátěr PUR nástřiků.

Termoizolační nátěr na bázi silikonu  - ACTIN THERMO SAN, určený pro exteriér i interiér. Nátěr si zachovává vynikající vlastnosti silikonové barvy ACTIN SF , jako je extrémně nízká nasákavost , mimořádná paropropustnost pro vodní páry a ochranu vůči povětrnostním vlivům a znečištění.

ACTIN THERMO SAN  -   nátěr obsahuje maximálně účinné mikročástice , které ničí široké spektrum plísní a zabraňují jejich tvorbě.  Během mytí fasády se nevymívají a zůstávají trvalou součástí nátěru. Termoizolační vlastnosti nátěru jsou dány speciálními dutými (vakuum) mikrokuličkami , které jsou po zaschnutí nátěru pravidelně rozmístěné. Vytvoří se tak membrána , které neproustí vodu  a zároveň je propustná pro vodní páry. Tato funkce nátěru by se dala přirovnat k vysoce prodyšné a zároveň nepromokavé tkanině Goretex. Nátěr tak snižuje náklady na vytápění, příp. klimatizaci.   Je mimořádně vhodný na sanaci stěn napadených plísněmi , dále na renovaci funkčních paropropustných zateplovacích systémů , historických fasád apod. Prodej na www.inexstav.cz/cenik-barev/

INEXSTAV s.r.o. - INteriéry a EXteriéry STAVeb

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode